Uudised

Otepää võõrustab 5.-7.augustil Baltimaade suurimat triatlonifestivaali

10:30 04.07.2016

Otepääl ja Pühajärve ääres tuleb sel suvel taas suur spordipidu ning Baltimaade suurim triatlonifestival. 

Otepääl ja Pühajärve ääres tuleb sel suvel taas suur spordipidu ning Baltimaade suurim triatlonifestival. 
 
Tänavu on Eestisse lõpuks jõudnud IRONMANi sarja triatlon. 6. augusti põhivõistlusel, SiS IRONMAN 70.3 Otepää presented by Ferroline Groupi triatlonil läbivad 20 riigist pärit osalejad 1,9 km ujudes, 90 km rattaga ja 21,1 km joostes. Selleks treenib ja triatlonil osaleb ka Tanel Padar, kes lisaks annab kaasaelajatele samal õhtul kontserdi. Triatlonil selgitatakse Eesti meistrid ja iga vanuserühma 35 parimat pääsevad selle distantsi maailmameistrivõistlustele.
Festival algab heategevusjooksuga reedel, 5. augustil. Pärast 6. augusti põhivõistlust on 7. augustil kavas lastevõistlused Grüne Fee IRONKIDS ja rahvadistantsi triatlon, mis on jõukohane kõigile spordisõpradele. 
 
On väga sümboolne ja pidulik, et suur rahvusvaheline triatlon toimub Otepää 900. aasta pidustuste aastal ja 7. augustil on Otepääl ka suur käsitöömeistrite laat.
 
Tänan Otepää valda ja kõiki abilisi selle eest, et senised triatlonid on ühiselt väga hästi korraldatud ning et tänavu saame võõrustada IRONMANi sarja võistlust. Tehke augusti esimese nädala lõpus Otepääl sporti heategevusjooksul, tulge põhidistantsile osalema üksi või võistkonnaga ning tooge ka lapsed sportima või tehke kaasa lühidistantsil. 
 
Vajame appi ka vabatahtlikke ja kaasaelajaid, sest ühiselt korraldame ja võõrustame selle suve suurt spordisündmust Otepääl ja Pühajärve ääres.
 
Ain-Alar Juhanson
võistluste direktor
 
Vaata kava SIIT Rajakaarti SIIT
Allikas: www.otepaa.ee
Via Hanseatica