Uudised

Ugala teatribuss 18.10

09:50 15.09.2019

Ugala teater pakub taas mugavat võimalust Sangastest-Otepäält-Rõngust Viljandisse Ugala teatrisse sõita - Ugala teatri buss tuleb järgi ja toob pärast etendust ka koju tagasi! Võimalus on vaadata Ugala uue hooaja avalavastust, mis on pühendatud Ugala teatri algavaks 100. juubelihooajaks. Peadpööritav rännak läbi saja aasta ehk "Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus" esietendub Ugala teatri suures saalis 14. septembril. Lavastust mängitakse vaid Viljandis Ugala teatri suures saalis, kasutades selleks ära pea kõik lavatehnilised võimalused. 

Viljandi eakatekodus on kõik valmis Allan Karlssoni 100. sünnipäevaks. Kohale on tulnud linnavalitsuse ja ajakirjanduse esindajad, tellitud on tort, eakatekodu elanikud on pannud selga oma kõige pidulikumad riided. Kui peoseltskond Allan Karlssoni tuppa siseneb, pole juubilari ennast aga kusagil. Saja-aastane Allan Karlsson on akna kaudu põgenenud.
Lavastuse kohta rohkem infot siit.

Etendus toimub reedel, 18. oktoobril kell 19:00 ja buss väljub Otepää külastuskeskuse eest kell 17. Enne Otepääd võtab Sangastest buss huvilised peale kell 16:40 ja Rõngust 17:20. Buss sõidab tagasi 15 minutit pärast etenduse lõppu. 

Reis mugava bussiga Viljandisse ja tagasi maksab sooduspakkumisega vaid 6 eurot! Bussis on piiratud kohtade arv!
Bussipileti saab osta siit.

Pileti etendusele saab osta siit ja ja Piletilevi müügipunktidest (sh. Otepää Turismiinfokeskus).

Ootame teid Ugalasse!

Ugala teater
kassa@ugala.ee
tel 4330777

 
Allikas: www.otepaa.ee
Via Hanseatica