Uudised

Kevadised OTEPÄÄ MAITSED olid taaskord edukad

09:45 05.05.2023

uba traditsiooniks saanud toidukohtade festival „Otepää Maitsed" toimus 13.-23.aprillil 2023. „Otepää Maitseid" külastas kokku ligi 700 huvilise.

Sellel aastal võtsid toidufestivalist osa viis piirkonna toidukohta: Ugandi RestoPühajärve Spa&PuhkekeskusMunaka RestoGMP Pühajärve Restoran ja uue tulijana Edgari Trahter.

Nii kohalikust kui ka eksootilisemast toorainest inspireeritud erimenüü hinnaks oli 24-29 eurot. Festivali teemaks oli „IseLoov". Kõik toidukohad pakkusid selle hinna eest kolmekäigulist toiduelamust, kust võis leida nii kodumaist veist, kala, köögivilju kui ka eksootilisemaid konnakoibi. Kõikide toidukohtade personal valmistus  „Otepää Maitsete" hooajaks hoolega ette – käidi koolitustel inspiratsiooni ammutamas, et külalistele parimat pakkuda.

Külalistel oli võimalus hinnata roogi ja teenindust tagasisidelehtedel viie palli süsteemis. Road pälvisid kõik väga kõrge hinnangu. Eriliselt torkab silma toidukohtade kõrge teenindustase, seda oli kõrgelt hinnatud igas toidukohas. Külalised said ka teada anda, mida nad järgmisel korral maitsta sooviksid. Enamus külalisi oli tulnud Lõuna-Eestist, lähikonnast, paar neist oli pärit ka Harjumaalt.  

Fotod toitudest ja menüüdest SIIT

Vaata videot Otepää Maitsete kohta siit:  https://youtu.be/E2wN3b7XPzY

Kohtumiseni Otepääl juba sügisel!

 

Otepää Maitsed korraldajaks on Otepää Vallavalitsus koostöös piirkonna ettevõtjatega, toetab Otepää vald. Tegevuste elluviimist toetab meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevus "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projekt nr. 2014-2020.5.04.19-0389 "Ettevõtlusaktiivsuse kasv Valgamaal". Investeeringut on toetanud EAFRD MAK 2014–2020 Leader-meetme raames ja Valgamaa Partnerluskogu.

Allikas: www.otepaa.ee
Siin on turvaline
Via Hanseatica