Uudised

Tulekul on XIII Euroopa Saunamaraton

14:00 01.11.2023

XIII Euroopa Saunamaraton Otepääl stardib 2024. aastal taaskord kahepäevasena, seekord peetakse suur saunapidu  02.02.-03.02.2024 Otepääl ja Tõrvas. Piiratud arv pileteid tuleb Piletikeskuses müügile 13. novembril kell 9.00, pileti hind meeskonnale on 159 eurot.

Euroopa Saunamaratoni põhistart antakse 3. veebruaril Otepääl. Päev varem,
2. veebruaril,  toimub Tõrvas saunasõpradele peaproov, kus saunamaratoonlased saavad oma saunavormi põhivõistluseks proovile panna.

Euroopa Saunamaraton Otepääl on veebruarikuus toimuv lustlik orienteerumismäng saunade vahel, kus tuleb läbida etteantud ajal võimalikult palju kaardile märgitud saunakohti. Võistkond on neljaliikmeline, vajalik on auto ja autojuhi olemasolu. 
Euroopa Saunamaraton Otepääl peaauhinnaks on Lemmik Mees OÜ kümblustünn. Lisaks jagatakse välja hulgaliselt eriauhindu.  Nagu eelnevatel aastatelgi, valivad osalejad taas oma lemmiksauna ning saunaomanikud oma lemmikvõistkondi.

XIII Euroopa Saunamaratoni Otepääl korraldavad: Otepää vald, Tõrva vald, Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, vabatahtlikud. 
Täpsem info peagi tulekul!

Lisainfo:
Ago Arro, tel. 523 5762
E-post: info@saunamaraton.com
Vaata ka www.otepaa.ee ja Facebookist Euroopa Saunamaraton Otepääl https://www.facebook.com/saunamarathon

Allikas: www.otepaa.ee
Otepää turismiinfo
Otepää
Via Hanseatica