Uudised

Euroopa IX Saunamaraton 03.02.2018

14:05 08.01.2018

Euroopa IX Saunamaratoni start antakse Kääriku Spordikeskuses 3.veebruaril 2018 kell 12.00
 

Euroopa IX Saunamaratoni start antakse talvepealinnas Otepääl, Kääriku Spordikeskuses 3. veebruaril 2018 kell 12.00. Võistkonna pilet maksab 60 eurot. Pilet vahetatakse stardis käepaelte vastu. Piletid on müügil Piletilevis www.piletilevi.ee.

Võistkondade ülesandeks on leida üles kõik kaardil märgitud saunad, kus tuleb võtta leili vähemalt 3 minutit, istuda kümblustünnis ja ujuda jääaugus. Paremusjärjestuses osalevad 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud kõik saunakaardil märgitud kohad.  Saunakaardid antakse võistkondadele stardis. Võistlejate poolt, kes läbivad kõik saunad, valitakse välja rahva lemmiksaun.  

„Meil on hea meel nentida, et Saunamaratoni peasponsor on juba viiendat aastat Otepää ettevõtja Kalev Lemmik," sõnas peakorraldaja, Otepää valla kultuurijuht Sirje Ginter.
„Ka sellel aastal on peaauhinnaks OÜ Lemmik Mees kümblustünn. Ettevõtte kümblustünnid on tuntud oma headuses!"  Saunamaratonile võib tulla meeleolukates kostüümides ja põnevate ning eriilmeliste liiklusvahendutega.  „Saunamaratoni liiklusvahend on mõeldud saunast sauna kulgemiseks, mitte kihutamiseks, liikluseeskirjade rikkumise korral tühistatakse võistkonna tulemus," lisas Sirje Ginter. 
 
Finiš on avatud kuni 17:30-ni.

NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata, kohapeal sularaha eest pileteid osta ei saa. Meili teel registreerimist ei toimu!

​Saunamaratoni korraldavad Otepää Kultuurikeskus, Otepää Vallavalitsus ning Otepää piirkonna saunaomanikud. Toetavad kõik osalevad saunaomanikud ning Otepää vald.

Lisainfo: Sirje Ginter saun@otepaa.ee,  mob. 509 7795
Allikas: www.otepaa.ee
Lumeinfo
Via Hanseatica